CZ  EN

O nás

3 - 2 - 1 - Start

a plný plyn

Kdejaká zatáčka nás sice přibrzdí, 
ale v cíli chceme být první...

O nás

Jak to všechno začalo

Značka RECART vznikla spojením práce a koníčku. Jako fandové simracingu a motorsportu obecně jsme se rozhodli postavit závodní simulátor, který by byl primárně určený pro zimní trénink našich motokárových závodníků. Vzhledem k tomu, že naší prací je v rámci rodinné firmy vyrábět stroje a zařízení, padla volba na vlastní stavbu. Po roce vymýšlení, vyrábění, vylepšování, testování a dalšího vylepšování nás napadlo, že by naše výrobky mohly udělat radost i někomu jinému.

Současnost

Využíváme našich dlouholetých zkušeností ze zakázkové výroby strojů především pro automobilový průmysl.  Každý výrobek prochází procesem modelování v CAD systémech, na které jsou přímo napojeny výrobní CNC stroje. Každý otvor nebo drážka je přesně tam kde má být, každý úhel sedí na desetinu stupně. Na závěr projdou naše výrobky práškovou lakovnou, která zaručuje kvalitní a odolné lakování. K přípravě a zpracování plechů používáme stroje Trumpf.

Pavel Růt

Náš závodní tým

Testováno na lidech!

Naše výrobky testujeme nejprve sami na sobě. Pomáhá nám to přenášet vlastní zkušenosti do výroby a efektivně zlepšovat každý detail. 

poznej náš tým

kontakt

Máš dotazy? Dej nám vědět!

Telefon: 603 838 464
e-mail: hello@recart-sim.cz

Chceš zůstat v obraze? 
Sleduj nás na sociálních sítích.